Hotellide Plussid ja Miinused vs AirBnB: Milline Neist Sobib Teile?

Kas olete teel ja vajate öömaja? Tänapäeval on majutusvõimalusi nii palju, et on raske teada, milline neist on teie jaoks parim. Hotellid ja AirBnB-d on paljuski sarnased, kuid pakuvad erinevaid funktsioone ja eeliseid. Millise siis valida?

Õpetame teile kõike, mida peate teadma hotellide ja AirBnB kohta. Olenemata sellest, kas otsite mugavusi, hinnavahemikku või võimalust avastada uusi kultuure, aitab see artikkel teil oma otsuse teha.

Mis on hotell?

Hotell on koht, kus saate peatuda üheks ööks või mitmeks ööks. Tavaliselt pakuvad nad laia valikut mugavusi, nagu WiFi, televiisor ja hommikusöök.

Mis on AirBnB?

AirBnB-d on kasutajasõbralikud kodud, mida saate üürida määratud ajaks. Need pakuvad kogemust, mis pole kunagi varem olnud, olgu see siis võõrustaja isiksuse või asukoha omaduste kaudu.

AirBnB-d on tavaliselt odavamad kui hotellimajutused ja need annavad reisijatele võimaluse peatuda külastatavas linnas.

AirBnB on ainulaadne kogemus, kuna kodu ajalugu ja disain on osa sellest, mis teeb selle nii eriliseks. Külalised saavad kellegi teise kodus ööbides avastada uusi kohti, kogedes samal ajal ka oma kultuuri.

Pussid:

-Võime saada tõelist kultuurikogemust

– See pakub rohkem ruumi kui traditsiooniline hotellituba

-Kogu maailmas on palju huvitavaid AirBnB-sid

Miinused:

-Kui teile ei meeldi oma võõrustajatega suhelda, võib see olla masendav

-Sa ei tea kunagi, mida sa mugavuste osas saad

Hotellite plussid

Parim viis selle võrdluse alustamiseks on vaadata hotellide plusse. Üks hotellis ööbimise ilmsemaid eeliseid on see, et teil on juurdepääs mugavustele, nagu bassein, jõusaal ja uksehoidja teenus. Reisijad hindavad sageli, et need mugavused on neil peatumise ajal saadaval. Hotellid on tavaliselt kallimad kui AirBnB-d, kuid see sõltub asukohast ja aastaajast.

Hotellid sobivad hästi ka ärireisijatele, kes peavad asuma ettevõtte kontorite või klientide läheduses, kuna need pakuvad lihtsat juurdepääsu transpordimarsruutidele, mis võib hõlbustada reisimiseks valgust pakkuvatel inimestel. Lisaks, kui reisite pere või grupiga, pakuvad hotellid rohkem tubade valikuid kui AirBnB-d. Tavaliselt on hotellis rohkem kui üks magamistuba ja mõnikord isegi lisaeluruum.

Hotellite miinused

Hotellidel on mõned miinused, mida peaksite enne broneerimist teadma. Üks põhjus, miks hotellis mitte ööbida, on hind; hotellid kipuvad olema kallimad kui AirBnB-d. Teine negatiivne külg on privaatsuse ja kontrolli puudumine oma ruumi üle. Näiteks ei saa te külalistele oma võtit anda, seega peavad nad teie uksele koputama, kui neil midagi vaja on. Privaatsuse puudumine võib põhjustada ka ebamugavaid olukordi, näiteks viibides võõraste inimestega, kes ei tunne teie kodureegleid.

AirBnBde plussid

Üks parimaid asju AirBnB juures on see, et saate ööbida kohalikele kuuluvates kodudes kultuuris, mida te ei tunne. See kogemus on võimalik, kuna AirBnBd on eraomanduses, mis annab autentsema kogemuse kui hotellis ööbimine.

Lisaks on AirBnB-d odavamad kui hotellid. AirBnb leiate kõigest 9 dollari eest öö kohta! See on palju odavam kui enamik hotellitubasid.

AirBnB-d on ka lemmikloomasõbralikud ja neil on tavaliselt kööginurk või köök koos kõige vajalikuga, et oleks lihtsam väljas söömise või toateeninduse tellimise asemel ise süüa valmistada.

AirBnBde miinused

Üks AirBnBde peamisi miinuseid on see, et neil ei ole alati vastuvõttu. See tähendab, et kui teil on viibimise ajal midagi vaja, peate võtma ühendust võõrustajaga või leidma ise uksehoidja. Kui piirkonnas pole uksehoidjaid, võib olla raske AirBnB juhti tabada.

Lisaks on AirBnB-d tavaliselt odavamad kui hotellid. Mõned AirBnB-d võtavad aga kuni 30% teie broneerimistasust vahendustasuna, mis võib kiiresti teie majutuse kogumaksumuse kokku liita. Kuigi see protsent ei pruugi tunduda suur, võib see olla märkimisväärne summa, kui arvestada, mitu ööd te AirBnB-s ööbite ja mitu päeva broneerite hotellitoa.