4 Parimat Reisisoodustust, Mille Saate Sentigi Maksmata

Üks kõige rahuldust pakkuvamaid asju puhkusel viibimise juures on see, et saate seda teha murdosa hinnaga. Internet on muutnud reiside broneerimise palju lihtsamaks ja palju odavamaks kui kunagi varem. Allahindlusi saate leida peaaegu kõikjal ja igal ajal, kui soovite. Siin on mõned näpunäited, kuidas saada parimaid reisipakkumisi ilma nende eest sentigi maksmata!

Säästke lendude pealt

Lihtsaim viis lendude pealt kokku hoida on osta need siis, kui need on kõige odavamad. Sellised saidid nagu Skyscanner võivad aidata teil leida parimaid pakkumisi, ilma et peaksite kunagi täishinda maksma. Samuti saate registreeruda lennufirmade meiliteatiste saamiseks, et saaksite teada, millal neil on viimase hetke sooduspakkumine või piletite sooduspakkumine.

Ostke pakkumisi veebist

Üks lihtsamaid viise reisilt allahindluse saamiseks on osta pakkumisi veebist. Sellised saidid nagu Groupon, RetailMeNot ja teised pakuvad allahindlusi kõigele alates hotellidest kuni lennupiletiteni. Tavaliselt leiate populaarsetelt reisidelt ja sihtkohtadelt allahindlusi 50% või rohkem.

Teine hea viis pakkumiste leidmiseks on reisimisele spetsialiseerunud saitide meililoendite tellimine. Need loendid saadetakse tavaliselt iga päev välja koos uue tehinguga, mida saate kaaluda. Mõnikord on see vaid 10% soodsam hotellikupong, kuid teinekord on võimalik saada tasuta lend!

Teenige miile ja punkte

Üks parimaid viise reisilt allahindluste saamiseks on teenida miile ja punkte püsikliendiprogrammide kaudu. Kui olete juba lojaalsusprogrammi liige, kontrollige alati pakutavaid pakkumisi või eeliseid. Krediitkaardifirmade, hotellide ja lennufirmade kaudu saate teenida miile. Ja isegi kui te pole lojaalne ühelegi ettevõttele, on paljudel lennufirmadel liit teiste lennufirmadega, mis võimaldavad teil teenida punkte nende võrgustikes.

Saate üliõpilastele allahindlusi

Kas teil on kehtiv õpilastunnistus? Kui jah, siis on teil õigus saada parimaid reisisoodustusi. See valik on suurepärane ka siis, kui plaanite kaasa võtta oma partneri või sõbra. Mõned kohad, kust neid allahindlusi leida, on Expedia, Orbitz ja StudentUniverse.